Pzt - Cmt 08:30-18:00
+90 216 575 81 68

Bir sonraki asansör işleriniz için en iyi ortağı mı arıyorsunuz?

Profesyonel Kadro

Profesyonel ekibi ile ürün tasarımından müşteri ile buluşmasına kadar her süreçte müşterinin yanında olur. Profesyonel Ekip, Güçlü Kadro!

Zamanında Teslimat

Kaliteli stok, doğru planlama ve iş disiplinimiz ile ürünleri zamanında teslim ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti esas alan marka, üst sınıf çözümler üretir ve güçlü kadrosu ile satış sonrasında da memnuniyeti sağlar.

MR PAKET ASANSÖR

Asansör tahrikinin asansör boşluğunun üzerine inşa edilmiş bir odaya yerleştirildiği bir asansör türüdür. Modern mimari projelerde yapının ekonomik değerini artırması açısından tercih edilmemektedir.
Devamını Göster


MRL PAKET ASANSÖR

MRL Asansör Avantajları MRL’ler, kompakt, dişlisiz makineyi doğrudan asansör boşluğuna yerleştirerek yerden tasarruf sağlar. Bina inşaat maliyetlerini düşürür, makine dairesine ihtiyaç yoktur.
Devamını Göster


VİLLA ASANSÖRÜ

Evler için asansörler, bir yazlık, kır evi veya çok katlı apartman dairesine asansör montajı için teknik çözümlerin kullanım kolaylığını ve uygun maliyetliliğini ideal bir şekilde birleştirir.
Devamını Göster


Engelli Platformları

Engelli asansörlerimiz hem bina içi hem de bina dışı kullanıma uygun olarak tasarlanıp imal edilmektedir. Kullanım yerleri genel olarak kamu kurumları, konutlar, müstakil evler, villalar, huzurevleri ve işyerleridir.
Devamını Göster


Planlama x

Modern kentlerin asansör ihtiyacını karşılamak için yeni teknolojilerin ışığında sürekli gelişen planlama becerisi ile müşteri memnuniyetini ilke edindik.

İmalat x

Asansör mühendisliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile, mevcut yapınıza uygun olan en iyi tasarımı güvenli ve hızlı olarak size özel üretiyoruz.

Teknoloji x

Tüm asansör sistem yazılımları ile kolay etkileşim sağlayan ve verilen bütün komutları en uygun şekilde yerine getiren sistemin tamamını tasarlıyor ve üretiyoruz.